Prodüksiyon

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi kurumsal imajın önemli unsurlarından biridir. Bir firma için kurumsal yapısını, firmanın öne çıkan özelliklerinizi, hizmetini ve ürünlerini hedef kitlesine ilgi uyandıracak şekilde anlatma yolu tanıtım filmi hazırlamaktır. Firmalar mevcut ürünleri için tanıtım filmleri hazırlatabileceği gibi yeni çıkan ürünlerinin kurulumundan kullanımına benzerlerinden ayıran özelliklerini ve fonksiyonlarını da müşterilerinin ilgisini çekecek bir formatta bu filmlerle anlatabilmektedir.

Firmaların kendilerini geniş kitlelere ifade edebilmelerinin en dikkat çekici araçlarından biri olan tanıtım filmi,müşterilerinizle bire bir muhattap olamadığınız anlarda ve yerlerde bile müşterilerinizin bilgisayarından tek bir dokunuşla firmanız ve ürünleriniz hakkındaki bilgilere rahatça ulaşabilmesine olanak sağlamakta ve firmanızı müşterilerinize karşı iyi bir şekilde temsil edebilmektedir.Tanıtım filmlerinizi fuar, seminer,mağaza içi tanıtım,firmanızın web sitesi gibi ortamlarda kullanarak bu kanallarla da hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

SİNAMEDYA olarak; firmanız için önem taşıyan tanıtım filmlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla; senaryo çekim,grafik,seslendirme, müzik,jenerik aşamalarını gerçekleştirerek CD ortamında istediğiniz kadar çoğaltarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.