Prodüksiyon

CANLI YAYIN HİZMETLERİ

UYDU UPLİNK CANLI YAYIN

Türksat ve diğer uydular üzerinden broadcast kalitesinde canlı yayın hizmetimizle televizyon projelerinizi, konferanslarınızı, her türlü organizasyonları, etkinliklerinizi hedef kitlenize kolayca ulaştırabilirsiniz.

İNTERNET CANLI YAYIN

Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm toplantı seminer, kongre, konser, kurum içi bilgilendirme toplantıları, eğitim içerikli canlı yayınlar konferans gibi etkinliklerinizi web üzerinden ve tüm sosyal medya ağlarından canlı yayınlayabilir ve yüksek kalite ile izleyicilerinize anında ulaşabilirsiniz.

KLİP ÇEKİMLERİ VE DÜĞÜN KLİPLERİ

KLİP ÇEKİMLERİ Profesyonel veya amatör ses sanatçıları için hazırlanan video klipler, yapılan müzik çalışmasının dinleyiciler ile buluşmasında büyük önem taşımaktadır. Gerek sosyal medya, gerekse TV mecralarında yayınlanması için yapılan klip çekimi SİNAMEDYA farkıyla profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hazırlanmaktadır.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi kurumsal imajın önemli unsurlarından biridir. Bir firma için kurumsal yapısını, firmanın öne çıkan özelliklerinizi, hizmetini ve ürünlerini hedef kitlesine ilgi uyandıracak şekilde anlatma yolu tanıtım filmi hazırlamaktır. Firmalar mevcut ürünleri için tanıtım filmleri hazırlatabileceği gibi yeni çıkan ürünlerinin kurulumundan kullanımına benzerlerinden ayıran özelliklerini ve fonksiyonlarını da müşterilerinin ilgisini çekecek bir formatta bu filmlerle anlatabilmektedir.

Firmaların kendilerini geniş kitlelere ifade edebilmelerinin en dikkat çekici araçlarından biri olan tanıtım filmi,müşterilerinizle bire bir muhattap olamadığınız anlarda ve yerlerde bile müşterilerinizin bilgisayarından tek bir dokunuşla firmanız ve ürünleriniz hakkındaki bilgilere rahatça ulaşabilmesine olanak sağlamakta ve firmanızı müşterilerinize karşı iyi bir şekilde temsil edebilmektedir.Tanıtım filmlerinizi fuar, seminer,mağaza içi tanıtım,firmanızın web sitesi gibi ortamlarda kullanarak bu kanallarla da hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

SİNAMEDYA olarak; firmanız için önem taşıyan tanıtım filmlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla; senaryo çekim,grafik,seslendirme, müzik,jenerik aşamalarını gerçekleştirerek CD ortamında istediğiniz kadar çoğaltarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.