360 Derece Video

360 Derece Video Çekimi

360 Derece VR Tanıtım Filmi

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde, müşterileriniz uzaktan şirketinizi gezebilir ya da ürünlerinizi dokunacak kadar yakından inceleyebilirler. 360 derece mağaza çekimi, fabrika çekimi, okul çekimi ve eğitim videoları bunların başlıcalarıdır.

360 Derece VR Canlı Yayın

Festival, konser, konferans ya da şirket içi özel toplantılara, şehir yada ülke dışında olsanız dahi canlı olarak katılmanızı sağlıyoruz. 360 derece canlı yayın bunun en pratik ve kolay çözümü.

360 Derece Fuar ve Organizasyon

Fuar ve organizasyonlarda ilgi çekmenin en etkili yolu, ürün yada tanıtımlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Firmanızın 360 derece VR tanıtım filmlerinizi ya da size özel hazırlayacağımız VR uygulamalarınızı stantlarınızda sergilemenize yardımcı oluyoruz.

360 Derece Hava Çekimi

360 derece video çekim ekipmanlarımız ile firmanızı havadan çekiyor, müşterilerinizin bu eşsiz deneyimi yaşamasına imkan veriyoruz.

360 Derece Düğün Çekimi

Kendi düğününüze misafir olmak artık imkansız değil.360 derece düğün çekimlerimiz ile düğün sonrasında kendi düğününüze misafir olabilecek ve her anınızı düğünün içendeymiş gibi yaşayacaksınız.360 derece çekim sayesinde aynı anda her yeri seyretme imkanı bulacaksınız.

Artırılmış Gerçeklik (AR)

Artırılmış gerçeklik, gerçek dünyadaki fiziksel ortamı, bilgisayar aracılığıyla oluşturulan duyusal girdilerle canlı, dinamik ve gerçek zamanlı olarak hissedip yaşamamızı sağlayan ve ileride hayatımızın büyük bir bölümünde yer alacağını düşündüğümüz heyecan verici bir kavramdır. Sizde bu sanal gerçeklik ile şirketlerinizi daha üst seviyeye taşımak istemez misiniz? Gelin birlikte bu heyecan verici dünya ile tanışalım.